Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725
Back

Getmobil Mağazalarında Geçerli Hepsipay İndirimi!

Kullandığınız eski telefonu yenisiyle değiştirmenin maliyeti her geçen gün artmaktadır. Sıfır cihaz almak yerine Getmobil’den uygun fiyatla yenilenmiş telefon satın almanın tam sırası. Çünkü Getmobil mağazalarında geçerli Hepsipay Kart indirimi başlıyor! Mağazalarımıza uğrayıp ödemeyi Hepsipay Kart ile yapmak istediğinizi belirttiğinizde %5 indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Bu içeriğimizde Hepsipay Kart ile nasıl ödeme yapılır? ve Hepsipay’in Hemen Doldur Taksitle Öde özelliğinin nasıl kullanılabileceğini sizlerle paylaşacağız.

Getmobil Mağazalarında Geçerli Hepsipay İndirimi Başlıyor!

Kendinize yeni bir telefon satın almak istiyor ancak çok fazla ücret ödemek istemiyorsanız sizleri Getmobil mağazalarımıza bekliyoruz. Herhangi bir Getmobil mağazasına uğradığınızda satın almak istediğiniz yenilenmiş telefonu Hepsipay Kart ile ödemek isterseniz %5 indirim uygulanmaktadır. Böylece bütçenizi zorlamadan yenilenmiş telefon satın alabileceksiniz.

Hepsipay Kartı’na Para Yükleme Nasıl Yapılır?

Getmobil mağazalarında geçerli Hepsipay indirimi ile yenilenmiş telefon almak için Hepsiburada üzerinden kartınızı oluşturduktan sonra ödeme yapabilmek için kartınıza para yüklemeniz gerekmektedir. Hepsipay Kartı’na para yüklemek için iki farklı seçenek sunulmaktadır. Hemen doldur taksitle öde seçeneği üzerinden yükleyebilirsiniz.

Dilerseniz Getmobil mağazalarındaki danışmanların desteğiyle dilerseniz de aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayarak hemen şimdi Hepsipay cüzdanınızı 36 aya varan taksitle doldurup, Getmobil’den istediğiniz yenilenmiş telefonu Hepsipay Kart ile %5 indirimli satın alabilirsiniz.

Hemen Doldur Taksitle Ödeme Nasıl Kullanılır?

  • Hepsipay ana sayfasında DOLDUR butonuna tıkla/dokun.
  • Açılan sayfada size uygun olan iyi teklifi seçin.
  • Kullanmak istediğiniz kredi tutarını ilgili alana girin ve işlemlere devam edin.
  • Bankanızın mobil uygulamasına yönlendirildiğinizde kredi kullanımı onayı verin.
  • İşleminiz onaylandığı zaman ödemelerinizi Hepsipay ile yapabilirsiniz.

Hepsipay İle Ödeme Nasıl Yapılır?

Daha öncesinde Hepsipay kullanmadıysanız endişelenmenize gerek yok. Bu karta sahip olun veya olmayın aşağıdaki adımları takip ederek ödemenizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hepsipay Kartı’n Varsa;

  • Getmobil mağazamızda satın almak istediğiniz cihazı beğendikten sonra kasaya geldiğinizde ödemeyi QR kodla yapmak istediğinizi belirtin,
  • Hepsiburada uygulamasını açın ve ” öde ” butonuna tıkladıktan sonra POS cihazı üzerinde yer alan QR kodunu okutun.

Hepsipay Kartı’n Yoksa;

  • Hepsiburada uygulamasında Hepsipay sayfasındaki ” Kart Oluştur ” butonuna tıklayın/dokunun,
  • Açılan sayfada kimlik bilgilerinizi girip aydınlatma metnini onaylayarak ücretsiz Hepsipay Kartı’nı oluşturun. Kartınız oluşturulduktan sonra hesabınıza para yükleyerek ödemelerinizi Hepsipay Kart ile yapabilirsiniz.

Hepsipay ödeme seçeneğini kullanarak %5 indirimli alışveriş yapmak için Getmobil mağazalarına uğrayabilirsiniz. Getmobil mağazalar bağlantısına tıklayarak mağazalarımızın iletişim numaralarına ve konumlarına ulaşabilirsiniz.

Hasancan
Hasancan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir